673870016
Tartak Larix

W naszym tartaku zamówisz wykonanie desek dowolnej szerokości i długości. W ofercie posiadamy również inne usługi tartaczne. Szukasz desek o niestandardowych wymiarach? Skonstatuj się z naszym tartakiem i zamów produkty, które są dostosowane do twoich potrzeb.

Kilka słów o Tartaku Larix

Posiadamy składy tarciny budowlanej oraz kantówki konstrukcyjnej, szalunkowej, które udostępniamy na prośbę klienta.

Przechowujemy nasze drewno w odpowiednich warunkach środowiskowych, aby zapewnić jak najwyższą jakość wykonywanych zamówień.

Oprócz atrakcyjnej ceny, kwestie pomiaru oraz montażu w Wałczu i bliskich okolicach wykonujemy zupełnie GRATIS. Nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami. Zapłacisz tylko za wykonanie projektu.

Tartak - Nasze Produkty

Więźba dachowa

Więźba dachowa jest drewnianym szkieletem dachu, którego zadaniem jest przenosić obciążenia z pokrycia dachowego.Więźby wykonujemy na zamówienie, zgodnie z wytycznymi klienta w oparciu o dostarczoną specyfikację.

Balustrady drewniane

Wykonujemy balustrady drewniane wewnętrzne i zewnętrzne z wysokiej jakości drewna łączonego z solidnymi elementami stalowymi ze stali nierdzewnej.

Tarcica budowlana

W ofercie posiadamy dostępną na zamówienie tarcicę iglastą i liściastą (mokrą oraz suchą). Tarcica przygotowywana jest zgodnie z potrzebami Klienta.

Drewno Opałowe

Posiadamy drewno opałowe z drzew liściastych oraz iglastych (sosnowe). Przygotowujemy i przywozimy drewno opałowe na zamówienie Klienta.

Palisady drewniane

Na zamówienie klienta wykonujemy drewniane palisady, które są pojedynczymi, drewnianymi kołkami. W zależności od potrzeb możemy wykonać kołki zakończone na tępo lub na ostro.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz omówić szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!