673870016
Stolarnia Larix

Kompleksowe usługi stolarskie oferowane w Larix to między innymi wyspecjalizowana pomoc stolarska w każdym zakresie. W naszej stolarni wykonujemy drewniane meble na wymiar, dostosowane do oczekiwań klienta drewniane drzwi lub bramy.

Kilka słów o Stolarni Larix

Każde zlecenie realizujemy przy użyciu drewna najwyższej jakości oraz solidnych, metalowych elementów. Dbamy o każdy szczegół przy realizacji projektu.

Planujemy każdy projekt, dzięki czemu wywiązujemy się z terminów i zawsze na czas kończymy zlecenie. Nie ma nic cenniejszego niż satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Oprócz atrakcyjnej ceny, kwestie pomiaru oraz montażu w Wałczu i bliskich okolicach wykonujemy zupełnie GRATIS. Nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami. Zapłacisz tylko za wykonanie projektu.

Stolarnia - Nasze Produkty

Drzwi drewniane na wymiar

Realizujemy indywidualne zamówienia na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, dopasowane ściśle do Twoich potrzeb. Takowe drzwi na zamówienie będą idealnie komponować się z Twoim zamierzeniami co do planów rozwoju mieszkania.

Drewniane okna

Produkujemy okna, okiennice i parapet. Gwarantujemy najwyższą jakość ręcznie wykonywanych produktów. Oprócz samej produkcji drewnianych okien na wymiar, zajmujemy się również doradztwem w sprawie podejmowania decyzji technicznych oraz wizualnych.

Drewniane schody

Wykonujemy drewniany schody na podstawie wcześniej opracowanego i dostosowanego do architektury mieszkania, projektu. Uwzględniamy każdy szczegół przy fazie projektowej i zwracamy uwagę na infrastrukturę domu.

Drewniane meble na zamówienie

Wyrabiamy meble drewniane w zależności od przeznaczenia tj.meble kuchenne, meble biurowe czy inne meble użytkowe. Meble z drewna idealnie nadają się do nowoczesnych aranżacji jak i tradycyjnych, klasycznych rozwiązań.

Meble ogrodowe

Wytwarzamy drewniane meble ogrodowe w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz drewniane altany, budy dla psów, huśtawki ogrodowe, donice, hamaki, pergole oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz omówić szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!