673870016
Drzwi Drewniane na Wymiar

Realizujemy zamówienia dla naszych Klientów na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Takowe drzwi na wymiar będą idealnie komponować się z Twoim planami rozwoju mieszkania.

Dopasowane do potrzeb
Dopasowane do potrzeb

Drzwi na wymiar będą idealnie pasować do Twojego mieszkania. Wykonane na miarę, z najwyższej jakości drewna i najwyższą starannością będą wiernie służyć wiele lat.

Atrakcyjna cena
Atrakcyjna cena

O sumarycznej kwocie realizacji dowiadujesz się jeszcze przed ostatecznym podjęciem decyzji. Bez żadnych ukrytych opłat. Płacisz tylko za wykonane zlecenie. Wyceniamy projekt dopiero po pomiarach.

Gratis
Gratis

Wszelkie niezbędne pomiary oraz skuteczny montaż w Wałczu i okolicach wykonujemy całkowicie za darmo. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat.

Drzwi drewniane na wymiar - Realizacje

Drzwi z łukiem
Drzwi z łukiem

Nietuzinkowe, drewniane drzwi wewnętrzne z subtelnym łukiem w górnej części.Klamki metalowe,i wbudowane w strukturę drewna.

Drzwi klasyczne, pełne
Drzwi klasyczne, pełne

Klasyczne, wewnętrzne drzwi drewniane pełne z klamką i zamkiem z blokadą. Takie drzwi idealnie nadającą się do łazienki.

Drzwi z szybami
Drzwi z szybami

Drzwi drewniane wewnętrzne z jasnego drewna. Większą część drzwi zajmują szyby. Świetnie nadają się do salonu.

Drzwi dębowe
Drzwi dębowe

Szerokie, dwuskładowe, drewniane drzwi zewnętrzne z ciemnego dębu. Antywłamaniowe, niezwykle wytrzymałe. Wykonane na zlecenie.

Drewniana brama
Drewniana brama

Potężna brama wjazdowa wykonana z solidnego drewna z okiennicą górną i eleganckimi, klasycznymi elementami dekoracyjnymi.

Ciemne, klasyczne drzwi
Ciemne, klasyczne drzwi

Zewnętrzne, grafitowoszare drzwi z dwiema szybami usytuowanymi równolegle do siebie. Klasyczne wykonanie w atrakcyjnej cenie.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz omówić szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!