673870016
Meble ogrodowe

Znajdziesz u nas dobrą ofertę na drewniane meble ogrodowe wykonane na Twoje zamówienie. Takie artykuły ogrodowe są niepowtarzalne i zachwycają swoją unikalnością.

Dopasowane do potrzeb
Dopasowane do potrzeb

Drewniane okna będą idealnie pasować do Twojego mieszkania. Wykonane na miarę, z najwyższej jakości drewna i najwyższą starannością będą wiernie służyć wiele lat.

Atrakcyjna cena
Atrakcyjna cena

O sumarycznej kwocie realizacji dowiadujesz się jeszcze przed ostatecznym podjęciem decyzji. Bez żadnych ukrytych opłat. Płacisz tylko za wykonane zlecenie. Wyceniamy projekt dopiero po pomiarach.

Gratis
Gratis

Wszelkie niezbędne pomiary oraz skuteczny montaż w Wałczu i okolicach wykonujemy całkowicie za darmo. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat.

Ogrodowy drewniany stół i ławka
Ogrodowy drewniany stół i ławka

Klimatyczny zestaw, w którego skład wchodzi szeroki, drewniany stół oraz stabilnie wykonana drewniana ławka. W sam raz na rodzinny obiad w ogrodzie.

Drewniana huśtawka
Drewniana huśtawka

Drewniana i bardzo szeroka huśtawka na stabilnym fundamencie. Drewno pokryte impregnatem zabezpieczającym przed działaniem czynników zewnętrznych.

Drewniany hamak
Drewniany hamak

Designerski, drewniany hamak w kształcie łuku. Idealnie nadaje się do ogrodu i na letni, komfortowy wypoczynek. Mocowania zapewnią bezpieczeństwo dla Ciebie i dzieci.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz omówić szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!